top of page
lemur.jpg

SSS - SIKÇA SORULAN SORULAR

LEMUR'un içeriği nedir ve ne sıklıkla yayınlanıyor?
Kitap, dizi ve film incelemeleri, öyküler, şiirler, çizimler, çizgi öyküler, özel röportajlar, dosya konular ve yazıp çizmek isteyen genç kalemlerin eserleri ile LEMUR geniş yelpazeli içeriği ile HER AY sana alternatif bir dergi erişimi sağlamaya devam ediyor.

Dergiyi nerede bulabilir, nasıl okuyabilirim?
LEMUR, teknik bir aksaklık olmadığı sürece her ayın ilk günü SADECE internet sitemizde yayınlanıyor. İstersen internet sitemizden anlık olarak okuyabilir veya PDF formatımızı cihazına indirerek, istediğin her an bizimle olabilirsin.

Dergi için ödeme yapmam gerekiyor mu?
LEMUR, kurulduğu günden bugüne tamamen ÜCRETSİZ olarak yayın yapmaktadır. Bizi okumak için hiçbir ödeme yapmana gerek yok. Ama bize destek olmak istersen Patreon hesabımıza gidebilir ve bütçene göre bir paket seçerek tanınan önceliklerden faydalanabilir ve dergimizin büyümesine katkıda bulunabilirsin.

Size başka nasıl destek olabilirim?
LEMUR ücretsiz yayınlandığı için bizi çevresine önerecek dostlara ihtiyacımız var! Bizi okurken fotoğraf çekip paylaşabilir ve sosyal medya hesaplarımıza katılım gösterebilirsin. Biz dost canlısı bir dergiyiz.

Dergiye eser gönderebilir miyim?
LEMUR herkesin dergisi! Elbette değerlendirmemiz için bize öykü, şiir, deneme, çizim ya da fikirlerini sunabilirsin. Belirli tarihler arasında sosyal medya hesaplarımızdan eser alımı için duyuru yapıyoruz. Kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutma.

Dergiye gönderilen tüm eserler yayınlanıyor mu?
Hayır. LEMUR'un editör kadrosu e-mail ile gelen eserleri hep birlikte değerlendiriyor. Ardından seçili eserleri bir sonraki ay yayınlamak için tekrar gözden geçiriyorlar. Tüm eserler özenle seçilerek düzenlenerek okuyucularımıza sunuluyor.

Derginin eski sayılarını nereden bulabilirim?
LEMUR yayınlanan tüm sayılarını senin için saklıyor! Sitemizde bulunan ARŞİV sekmesine giderek tüm sayılarımızı ücretsiz olarak okuyabilir ama indiremezsin.

bottom of page